Ferruz

Іспанська компанія Ferruz Industrial Group відома у всьому світі як виробник гідравлічних компонентів та циліндрів для сільськогосподарської та промислової техніки, а також шасі та напівпричепів.

Понад 65 років компанія задовольняє потреби промислових компаній у всьому світі своєю якісною гідравлічною продукцією. Вона виготовляється на двох виробничих центрах у місті Сарагоса на Північному Сході Іспанії. Їхня територія займає понад 60000 кв. м.

З перших днів існування компанія придбала високу репутацію та довіру клієнтів компанія. Її діяльність ґрунтується на екологічності та постійних інвестиціях у дослідження, розробки та інновації.

Бренд Ferruz має представництва у багатьох країнах світу, а в Україні його офіційним партнером є наша компанія ТПО «Гідравліка». Ми постачаємо безпосередньо з Іспанії гідравлічні циліндри за цінами від виробника. Всі товари мають гарантію від 1 року і всі супутні якісні сертифікати.

Переходьте до каталог або звертайтесь до нашого менеджера для консультації з гідравліки від найкращих світових виробників!

Поворотні гідроциліндри Ferruz